outsourcing - administracja sieci

O firmie
Witamy Cię na firmowej stronie. Jesteśmy firmą prywatną z własnym kapitałem, która swoje początki datuje na rok 1989. Początkowo zajmowaliśmy się świadczeniem usług serwisowych związanych ze sprzętem elektronicznym. Była to naprawa sprzętu radiowo-telewizyjnego. Dynamiczny rozwój w firmie wymusił rozszerzenie oferty o branżę informatyczną, gdzie zapotrzebowanie na tego typu usługi było duże a szczególnie na rynku lokalnym, gdzie brakowało wykwalifikowanych osób znających technologie informatyczne.
W kwietniu 1996 r. firma dokonała zmiany działalności gospodarczej na : Naprawa i Konserwacja Sprzętu Komputerowego, aparatury elektronicznej - teleradiomechanika. Po tej dacie większość zlecanych prac związanych było ze sprzętem komputerowym (instalacje, wdrożenia oprogramowania, budowa sieci, naprawa komputerów). W grudniu 2001 roku następuje kolejny etap migracji firmy (ostateczny) i oczywiście zmiana nazwy na : Usługi Informatyczne - Administracja Sieci Komputerowych Tadeusz Ciszewski
***
Dziś głównym profilem firmy jest outsourcing.
Outsourcing jest nowoczesną strategią zarządzania, która polega na oddaniu na zewnątrz zadań, niezwiązanych bezpośrednio z podstawową działalnością firmy. Outsourcing buduje długofalowe relacje pomiędzy partnerami, oparte na wzajemnym zaufaniu i wspólnocie interesów. Outsourcing IT daje dostęp do najnowszych technologii, bowiem dla firm świadczących usługi outsourcingu, jest to główna forma działalności. Wymusza to na nich inwestycje w szkolenia pracowników oraz budowanie partnerskich relacji z producentami nowoczesnych rozwiązań. W firmach niezwiązanych z branżą IT wymagałoby znacznych, nieuzasadnionych inwestycji. Outsourcing gwarantuje klientom 24-godzinną opiekę ze strony wysokokwalifikowanej kadry. Każda firma świadcząca usługi outsorcingu IT staje się zewnętrznym działem informatyki, który nie tylko na bieżąco dba o infrastrukturę informatyczną klienta, ale również świadczy usługi doradcze w zakresie rozwoju i optymalnego wykorzystania systemów informatycznych. Tak więc większość prac jest wykonywana w terenie.

***
Nasza firma pisze także oprogramowanie bazodanowe pod zamówienie. Obecnie rozwijane są projekty :
Baza zamówień - rozbudowana, specjalizowana baza zamówień,
Konserwacje i Naprawy - aplikacja powstała na potrzeby firm posiadających park maszyn oraz normę HACCP

Wdrażamy sprzęt, sieci, oprogramowanie biurowe jak i specjaliozowane wraz z serwisem.
Firma działa na rynku lokalnym.